Anasayfa Sipariş Takibi Yardım ?
 
 
 
Hakkımızda İnsan Kaynakları İletişim
Sepetim (0)
 
Markalar
AUDI
DACIA
FIAT
FORD
HYUNDAI
LADA
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
SEAT
SKODA
UNIVERSAL
VOLKSWAGEN
HIZLI ARA
 
GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
Internet'te güvenlik konusu hep tartışılmaktadır. Özellikle Türkiye'de Internet'in kısa geçmişini göz önünde bulundurursak ülkemizde de kötü niyetli kişilerin Internet'in açık ağ yapısından faydalanmak isteyip kredi kartı bilgilerine erişmek için çaba gösterdikleri bir gerçektir. Ancak Otoaslanlar.com  sanal mağaza işlemlerinin yürütüldüğü sunucu (server) bilgisayarlar ve diğer çevre donanımlar öncelikle güvenilirliği her gün test edilen güvenlik duvarlarına (firewall) ve network güvenlik sistemlerine sahiptir. Söz konusu donanımlar aynı zamanda dünyanın en güvenli yazılımlarıyla çalıştırılmaktadır. Otoaslanlar.com da girdiğiniz tüm verilerin gizliliği ve bütünlüğü ise 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır.

Otoaslanlar.com  size ait bilgileri (fatura adresi, e-mail, teslimat adresi, telefon numaraları vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmayacaktır. Günümüz şifreleme yöntemleri ile %100 güven içindesiniz. Alisveris isleminiz sirasinda doldurdugunuz formlar ve ödemeyle ilgili ilettiğiniz detaylar, bilgiler (Kredi karti vb.) 128 bit SSL kullanılarak şifrelenip, Otoaslanlar.com sistemleri tarafindan otomatik olarak bankaya iletilir ve provizyon alınır. Otoaslanlar.com  yetkilileri dahil kredi karti bilgilerinize sizden ve bankadan baska kimse erisemez. Kredi kartinizda yer alan kisisel bilgileriniz bilgisayarınızdan Otoaslanlar.com sitesine gönderilirken SSL güvenlik sistemi yardimiyla güvenlik altina alınır.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.
OTOASLANLAR
Hakkimizda
Müsteri Hizmetleri
Iletisim
Servisler
Teslimat Kosullari Gizlilik Sözlesmesi
Garanti Kosullari Banka Hesaplarimiz
Iade Kosullari  
Iptal Kosullari  
Benim Sayfam
Üye Ol Siparislerim
Üye Girisi Yardım
Sepetim  
Hesabim  
OTOASLANLAR © 2014
Powered by BILGI ISLEM


Kapatmak İçin Tıklayın
Kapatmak İçin Tıklayın